sizi arıyalım
Exuviance ürünleri ile ilgili Müşteri İlişkileri uzmanımızdan daha detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın;
Biz Sizi Arayalım:
ara
Telefonla Bilgi Hattı
0 850 200 0 400
0 312 418 00 45
Makyaj teknikleri, cilt bakımı, kişisel bakım ve tüm güzellik sırları Makyaj Televizyonu güzellik videolarında.
Exuviance.gen.tr
Exuviance.gen.tr
Exuviance.gen.tr

Exuviance Kullananlar


Cildinize sürdüğünüz ürünler cildinizde yağlı his bırakıyor ve parlak bir görünüme neden oluyor ise Exuviance kullananlar ailesine katılın, böylece hem cilt bakımınızı yapar hem de cildinize istemiş olduğunuz mat etkiyi sunarsınız. Exuviance ürünleri, formülündeki Mandelik Asit özellikle yağ üretimini kontrol eden bir AHA olarak akne oluşumunun engellenmesinde fayda sağlar. Glukonolakton ise cildi yenileyip nem sağlarken yaşlanma karşıtı ve antioksidan etkiler sunmaktadır. Ayrıca formülünde yer alan slika da ciltteki aşırı yağı absorbe ederek parlamayı giderir. Exuvince kullananlar, %77′si ciltlerindeki yağ üretiminin ve parlak görünümün belirgin biçinde azaldığını iletmişlerdir. Exuviance Matte Peffection Gel, günlük olarak kullanılabilecek bir üründür makyajın altına uygulanabileceği gibi gün içinde yine parlamayı engellemek ve taze bir görünüm için makyaj üzerine de uygulanması mümkün olabilir. Non-aknejenik ve non-komedojeniktir.

Exuviance Kullananlar

Exuviance ürünleri sivilceleri temizler, porları açar, cildin üst tabakalarını yenileyerek yeni sivilcelerin oluşumunu önler. Sivilce izlerinin oluşmasına engel olur. Akne lezyonları ile iltihaplanma oluşmalarını en aza indirmek için yardımcı olurken, bir pürüzsüz, sağlıklı görünen bir cilt ortaya çıkarmaya katkı sağlar. Exuviance Blemish Treatmet Jel vitamin a içerir. Aha – pha kombinasyonu ile cildi yenileyerek Exuviance kullananlar için akne oluşumlarını engeller ve mevcut aknelerin temizlenmesine yardımcı olur. Porların açılmasına neden olacağından komedon ve akne oluşumunu engeller. Normal hücre yenilenmesini teşvik ederek yağlı görünümden arındırmaya yardımcı olur. Exuviance Blemish Treatmet Jel akneli ciltlere uygundur. Parfüm içermez. Dermatologlar tarafından allerji testi yapılmıştır.

 

Diğer Blog Konuları

Exuviance Ürünleri

Exuviance ürünlerinin formülleri; patentli moleküller, zengin bitkisel içerikler, güçlü antioksidanlar, yosun (marin) özler ve vitaminlerden oluşur. EXUVİANCE İÇİNDEKİ PATENTLİ AHA VE PHA MOLEKÜLLERİ AHA (Alfa Hidroksi Asit) Doğada bir çok meyve içinde bulunan başta yenileyici olmak üzere çeşitli özellikler gösteren insan metabolizması içindede bulunabilen işlevsel asit türevleridir. Glikolik Asit (AHA - Alfa Hidroksi Asit)

  • Şeker kamışından elde edilen glikolik asit, küçük moleküler yapısı ile cilt üzerinde hızlı ve etkin uygulam...Devamı